8 užitočných pluginov pre váš Woocommerce

Pripravil som zoznam 8 super užitočných pluginov pre váš WooCommerce eshop.

Užitočné pluginy pre WooCommerce

 

užitočný plugin pre woocommerce - custom login page customizer

Custom Login Page Customizer

Custom Login Page Customizer je vynikajúce riešenie pre vašu WordPress webovú stránku, ak chcete prispôsobiť prihlasovaciu stránku tak, aby ladila s vašou firemnou identitou.
Stránka pluginu

 

 

užitočný plugin pre woocommerce - discount rules

Discount Rules for WooCommerce

Discount Rules for WooCommerce vám pomôže vytvoriť akýkoľvek typ hromadných zliav, dynamických cien, pokročilých zliav, percentuálnych zliav, zliav na základe produktov či odstupňovaných zliav pre vaše produkty.
Stránka pluginu

 

 

užitočný plugin pre woocommerce - fibosearch

FiboSearch

FiboSearch je najpopulárnejší vyhľadávací plugin pre produkty WooCommerce. Poskytuje návštevníkom vášho eshopu dobre navrhnutý panel vyhľadávania AJAX s návrhmi vyhľadávania v reálnom čase.
Stránka pluginu

 

 

užitočný plugin pre woocommerce - product filter by wbw

Product Filter by WBW

Product Filter by WBW vylepšuje váš WooCommerce eshop tým, že umožňuje zákazníkom jednoducho upravovať vyhľadávanie produktov na základe rôznych kritérií, ako sú cena, kategórie, značky, taxonómia či atribúty.
Stránka pluginu

 

 

užitočný plugin pre woocommerce - yaymail

YayMail – Woocommerce Email Customizer

YayMail je šikovný nástroj na prispôsobenie e-mailových šablón WooCommerce s rozhraním drag-and-drop. Pomocou YayMail môžete vytvárať vlastné e-mailové šablóny, ako sú napríklad potvrdzovacie emaily o prijatí, refundovaní či zrušení objednávky.
Stránka pluginu

 

 

užitočný plugin pre woocommerce - mergado pack

Mergado Pack

Mergado Pack pre WooCommerce vám umožňuje inzerovať na porovnávačoch tovaru. Pomôže vám vytvoriť lepšie XML dáta exportovaním produktového feedu z vášho obchodu WooCommerce v Mergado XML špecifikácii.
Stránka pluginu

 

 

užitočný plugin pre woocommerce - sequential order number for woocommerce

The Sequential Order Number for WooCommerce

The Sequential Order Number for WooCommerce vám umožňuje preusporiadať alebo naformátovať vaše existujúce a nové čísla objednávok WooCommerce do postupného alebo lineárneho formátu.
Stránka pluginu

 

 

WooCommerce Advanced Free Shipping

WooCommerce Advanced Free Shipping vám pomôže nastaviť vaše vlastné pokročilé pravidlá, kedy by mala byť pre zákazníka k dispozícii sadzba za dopravu zdarma.
Stránka pluginu

Pomôžem vám s nastavením pluginov?

Ďalšie články

Malý detail, akým je webová ikona favicon, môže výrazne prispieť k profesionalite a dôveryhodnosti vášho webu. Ako ju jednoducho a rýchlo zmeniť?
Vďaka tomuto jednoduchému nastaveniu umožníte návštevníkom webu, aby vás kontaktovali na WhatsAppe jediným kliknutím!
Potrebujete od zákazníkov vášho WooCommerce získať údaje IČO, DIČ & IČ DPH? Prečítajte si tento stručný návod.
Rýchlosť webu je dôležitý faktor, ktorý ovplyvňuje užívateľovu skúsenosť.
Elementor je drag-and-drop page builder, ktorý ponúka širokú škálu funkcií, vďaka ktorým je dobrou voľbou na tvorbu web stránok a eshopov vo WordPresse.
Stručný návod, ako ukryť defaultne nastavené URL odkazy (/wp-admin, /wp-login) do administrácie vašej stránky vytvorením vlastného unikátneho URL odkazu.